Přeskočit k navigaci »

Webstudio Jiří Pecher
Nová 6
350 02 Cheb
tel.: +420 720 336 578


Jste zde: webové stránky

Webstudio Jiří Pecher

Jiří Pecher, Nová 1304/6, 350 02 Cheb

Webové stránky pro živnostníky, stránky pro malé a střední firmy, stránky pro realitní kanceláře, redakční systémy, php programování, bannery, aktualizace webů.


Webové stránky

Tvořit weby nás opravdu baví


Vytváříme webové stránky - Nabízíme Vám vytvoření profesionálních a moderních www stránek, dle Vašich specifických požadavků, od počátečního návrhu, přes vypracování k umístění na internet. Dle Vašeho požadavku nasadíme vlastní, na míru upravený redakční systém pro snadnou aktualizaci obsahu stránek.

Prohlédněte si prosím ukázky z naší práce v sekci Reference.

Provádíme aktualizace a úpravy webů - Můžete se na nás obrátit i v případě, kdy už www stránky máte, ale potřebujete je aktualizovat, opravit, doplnit nebo vylepšit. Vaše stránky nemusí být přitom naším původním produktem.

Provádíme SEO optimalizaci webů - Provádíme optimalizaci webů pro vyhledávače (tzv. SEO), aby se Vaše www stránky umístily na předních stránkách výsledků vyhledávačů. Vaše stránky nemusí být přitom naším původním produktem.

Proč u nás? - Nejsme příliš drazí (ani ovšem zadarmo), jsme vnímaví k vašim potřebám, svou práci umíme a poskytujem podporu i po zprovoznění systému.

Komunikujeme a jsme Spolehlivá firma.

Jak získat nový web? - Kontaktujte nás. Stačí libovolným způsobem projevit svůj zájem: nejlépe osobně, telefonicky či e-mailem. Po upřesnění Vaší představy a Vašich požadavků pro Vás vypracujeme cenovou nabídku. Pokud Vás naše nabídka osloví, vše kolem stránek spolu projednáme podrobně (a pokud možno, nejlépe osobně). Případné podkladové materiály nám pak můžete posílat e-mailem či poštou, v kontaktu budeme nadále i telefonicky.

Při tvorbě webů postupujeme systematicky - Máme rádi důkladnou a precizní práci a proto jsou naše postupy nutně systematické. Navíc má zákazník možnost sledovat postup prací na zkušebním serveru a v každé fázi výroby je tak může ovlivňovat svými nápady a přáními.

Postup tvorby www stránek