# Ceník

Kolik co bude stát


Cena naší práce vás jistě bude zajímat, ale stanovit přesnou cenu za vytvoření webu není vůbec snadné. Každý projekt je totiž jedinečný a různě náročný. Konečná cena je vždy kalkulována individuálně s ohledem na provedené práce, jako je např. počet podstránek, náročnost grafiky, použitý redakční systém a požadované dynamické funkce (formuláře, ankety, objednávky, PHP skripty apod.). Obecně lze říci, že cenu navyšuje větší množství zpracovaných podkladů a složitost jejich úprav.

Z výše uvedených důvodů je náš ceník pouze orientační. Po upřesnění Vaší představy a Vašich požadavků pro Vás vypracujeme cenovou nabídku.

Mikroweb

Jednostránková statická webová prezentace, určená zejména pro fyzické osoby, které chtějí mít vlastní webovou stránku a zároveň chtějí snížit náklady s ní spojené na nejnižší možnou úroveň. Je pevně dán obsah. Tento web je opravdové minimum co do obsahu i ceny.

Použité technologie: XHTML, CSS

Cena: 3.000 Kč

Statické webové stránky

Vícestránková webová prezentace s originální grafikou, určená zejména fyzickým osobám a živnostníkům, bez požadavku aktualizace stránek vlastními silami. Je pevně dán obsah.

Použité technologie: XHTML, CSS, JavaScript

Cena: 4.000 - 7.000 Kč

Dynamické webové stránky

Klasická vícestránková webová prezentace s originální grafikou a s vlastním redakčním systémem, který Vám umožní být pánem svých stránek. Díky redakčnímu systému můžete aktualizovat obsah stránek vlastními silami. Kromě klasických dynamických funkcí typu články, kontaktní formulář či zpravodaj, může web obsahovat dynamické funkce a skripty na zakázku.

Použité technologie: XML, XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript

Cena: 8.000 Kč a více

Web na systému E-REALTY

Webová aplikace E-Realty Pecher je určena pro malé a střední realitní kanceláře.

Systém obsahuje online katalog nabídek a redakční systém pro správu tohoto katalogu. Velmi kvalitní a zbytečností prostý produkt zhotovený dle požadavků realitních makléřů, s neomezeným počtem vkládaných nemovitostí. Grafiku katalogu vytvoříme na míru dle Vašeho přání.

Použité technologie: XML, XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript

Cena: 14.000 Kč

Více informací

Aktualizace a opravy www stránek, redesign

Kromě vytvoření nových stránek Vám nabízíme aktualizaci, opravy, rozšíření či redesign Vaší dosavadní internetové prezentace. Vaše stránky přitom nemusí být naším původním produktem. Z free systémů pracujeme se systémy na platformě Joomla a Drupal.

Použité technologie: dle potřeby

Cena: dle dohody

PHP skripty

Chybí Vám na webu nějaká speciální funkce? Téměř vše lze vyřešit pomocí PHP skriptů. Naprogramujeme pro Vaše www stránky PHP skript na zakázku.

Použité technologie: PHP

Cena: 450 Kč/hod.

Bannery

Nakreslíme pro Vaše www stránky dle Vašeho zadání statické bannery standardních rozměrů ve formátech GIF, PNG či JPG. Animované bannery nakreslíme ve formátu Animated GIF.

Použité technologie: Adobe Photoshop, GIF Animator

Cena: 450 Kč/ks.

Poznámka k cenám: V ceně www stránek není uveden nutný poplatek za webhosting a doménu. Tyto poplatky je nutno zaplatit zvlášť provozovateli těchto služeb. Nám se tedy nehradí.

FORPSI

Doporučujeme webhosting FORPSI

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace