Ceník

Kolik co bude stát... platné k 1.1.2024

Cena mé práce Vás jistě bude zajímat.. ale stanovit přesnou cenu za web není vůbec snadné. Každý projekt je totiž jedinečný a různě náročný. Konečná cena je tedy vždy kalkulována individuálně s ohledem na provedené práce, jako je např. počet podstránek, náročnost grafiky, použitý redakční systém a požadované dynamické funkce (formuláře, ankety, objednávky, PHP skripty apod.). Obecně lze říci, že cenu navyšuje větší množství zpracovaných podkladů a složitost jejich úprav.

Z výše uvedených důvodů je můj ceník pouze orientační. Po upřesnění Vaší představy a Vašich požadavků pro Vás vypracuji cenovou nabídku.

Mikroweb

Jednostránková statická webová prezentace, určená zejména pro fyzické osoby, které chtějí mít vlastní webovou stránku a zároveň chtějí snížit náklady s ní spojené na nejnižší možnou úroveň. Je pevně dán obsah. Tento web je opravdové minimum co do obsahu i ceny. Pokud chcete mít něco jiného než vizitku na Facebooku, může to být právě toto.

Použité technologie: XHTML, CSS

Cena: 2.000 Kč

Statické webové stránky

Vícestránková (max. 5 stránek) webová prezentace s originální grafikou, určená zejména fyzickým osobám, spolkům a živnostníkům, bez požadavku aktualizace stránek vlastními silami. Je pevně dán obsah, takže pokud byste něco chtěli časem změnit, musíte mi zavolat.

Použité technologie: XHTML, CSS, JavaScript

Cena: 4.000 a více

Dynamické webové stránky

Klasická vícestránková webová prezentace s originální grafikou a s vlastním redakčním systémem, který Vám umožní být pánem svých stránek. Díky redakčnímu systému můžete aktualizovat obsah stránek vlastními silami. Kromě klasických dynamických funkcí typu články, fotogalerie, kontaktní formulář či zpravodaj, může web obsahovat dynamické funkce a skripty na zakázku. Vhodné i pro realitní kanceláře. Žádné omezení co do počtu stránek či velikosti obsahu.

Použité technologie: XML, XHTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, jQuery

Cena: 10.000 Kč a více

Aktualizace a opravy www stránek, redesign

Kromě vytvoření nových stránek Vám nabízím aktualizaci, opravy, rozšíření či redesign Vaší dosavadní internetové prezentace. Vaše stránky přitom nemusí být mým původním produktem. Z free systémů pracuji se systémy na platformě Joomla a Drupal. Nabízím taktéž PHP programovaní.

Použité technologie: dle potřeby

Cena: 500 Kč/hod.

Poznámka: V ceně nových www stránek není uveden nutný poplatek za webhosting a doménu. Tyto poplatky je nutno zaplatit zvlášť provozovateli těchto služeb a mě se tedy nehradí. Webhosting a doména jsou nutností pro každý web.

FORPSI

Doporučuji webhosting FORPSI