# Webové stránky

Tvořit weby nás opravdu baví


Vytváříme webové stránky - Nabízíme Vám vytvoření profesionálních, moderních a bezpečných www stránek, dle Vašich specifických požadavků, od počátečního návrhu, přes vypracování k umístění na internet. Dle Vašeho požadavku nasadíme redakční systém pro snadnou aktualizaci obsahu stránek.

Prohlédněte si prosím ukázky z naší práce v sekci Reference.

Provádíme aktualizace a opravy webů - Můžete se na nás obrátit i v případě, kdy už webové stránky máte, ale potřebujete je aktualizovat, opravit, doplnit nebo vylepšit. Vaše stránky nemusí být přitom naším původním produktem. Z free systémů pracujeme se systémy na platformě Joomla a Drupal.

Provádíme SEO optimalizaci webů - Provádíme optimalizaci webů pro vyhledávače (tzv. SEO), aby se Vaše dosavadní www stránky umístily na předních stránkách výsledků vyhledávačů. Vaše stránky nemusí být přitom naším původním produktem. Z free systémů pracujeme se systémy na platformě Joomla a Drupal.

Proč u nás? - Nejsme příliš drazí, jsme vnímaví k Vašim potřebám, svou práci umíme, baví nás a poskytujem podporu i po zprovoznění systému.

Komunikujeme a jsme Spolehlivá firma.

Jak získat nový web? - Kontaktujte nás. Stačí libovolným způsobem projevit svůj zájem: osobně, telefonicky či e-mailem. Po upřesnění Vaší představy a Vašich požadavků pro Vás vypracujeme cenovou nabídku. Pokud Vás naše nabídka osloví, vše kolem stránek spolu projednáme (a pokud možno, nejlépe osobně). Případné podkladové materiály nám pak můžete posílat e-mailem či poštou, v kontaktu budeme nadále i telefonicky.

Při tvorbě webů postupujeme systematicky - Máme rádi důkladnou a precizní práci a proto jsou naše postupy nutně systematické. Navíc má zákazník možnost sledovat postup prací na zkušebním serveru (adresu Vám sdělíme) a v každé fázi výroby je tak může ovlivňovat svými nápady a přáními.

Postup tvorby www stránek

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.   OK   Další informace