# Webové stránky

Tvořit mě opravdu baví

Vytvářím webové stránky - Nabízím Vám vytvoření profesionálních, moderních a bezpečných www stránek, dle Vašich specifických požadavků, od počátečního návrhu, přes vypracování k umístění na internet. Dle Vašeho požadavku nasadím redakční systém pro snadnou aktualizaci obsahu stránek.

Prohlédněte si prosím Reference.

Provádím aktualizace a opravy webů - Můžete se na mě obrátit i v případě, kdy už webové stránky máte, ale potřebujete je aktualizovat, opravit, doplnit nebo vylepšit. Vaše stránky nemusí být přitom mým původním produktem. Některé chyby jsou tak závažné, že znepřístupní základní funkce webu či dokonce celý web. Z free systémů pracuji se systémy na platformě Joomla a Drupal.

Proč u mě? - Programuji webové stránky klasickým, původním způsobem, tj. píšu je komplet celé či používám mnou vytvořené části. Nejsem příliš drahý, jsem zavedená (ŽL vlastním od roku 2006) a Spolehlivá firma.

Jak získat nový web? - Kontaktujte mě. Stačí libovolným způsobem projevit svůj zájem: osobně, telefonicky či e-mailem. Po upřesnění Vaší představy a Vašich požadavků pro Vás vypracuji cenovou nabídku. Pokud Vás moje nabídka osloví, vše kolem stránek spolu projednáme (a pokud možno, nejlépe osobně). Případné podkladové materiály pak můžete posílat e-mailem, v kontaktu budeme nadále i telefonicky.

Pokud se jedná o složitý projekt, při tvorbě webu postupuji systematicky - Mám rád čistou a precizní práci a proto jsou mé postupy nutně systematické. Navíc má zákazník možnost sledovat postup prací na zkušebním serveru (jehož adresu Vám sdělím) - v každé fázi výroby stránek je pak může ovlivňovat svými nápady a přáními.

Postup tvorby www stránek